preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

V školskom roku 2019/2020 sme sa zapojili do 1. ročníka programu "Škola bez nenávisti", ktorého cieľom je podporiť školy v prevencii nenávistných prejavov, šikanovania a v rozvíjaní hodnôt tolerancie a vzájomného rešpektu v komunikácii.

Súčasťou programu je interný audit I. formou dotazníkov pre rodičov, žiakov a učiteľov GJAR, ktorý momentálne prebieha na našej škole. Na základe výsledkov nám expertný tím napíše odporúčania, podľa ktorých vypracujeme akčný plán pre našu školu.

PROSÍME Vás o vyplnenie dotazníka, ktorý je veľmi dôležitý pre spustenie a správne nastavenie programu na našej škole.

Pri vypĺňaní dotazníka používajte IDENTIFIKÁTOR: GYAR1915.

Dotazník - RODIČIA: https://forms.gle/DRtVpsrHJWhHKzdL9

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana