preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

 

V dňoch 26. - 27. marca 2020 sa konalo online celoštátne kolo Olympiády v informatike kategórie A. Náš žiak Dávid Pásztor (IV. A) sa v súťaži umiestnil na výbornom 6. mieste (výsledková listina). K výbornému výsledku blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

 

Dňa 20. 02. 2020 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo finále okresného kola vo volejbale SŠ, kde postúpili po víťazstve zo skupiny.

Po výsledkoch: GJAR – Súkromná spojená škola Solivarská Prešov 2:0, GJAR – SPŠE Prešov 0:2 obsadili naši chlapci celkové 2. miesto v okrese Prešov.

Za výborné umiestnenie a vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme .

Fotogaléria

 Okresné kolo vo volejbale chlapcov SŠ

 

Na okresnom kole Olympiády v nemeckom jazyku v kategórii stredné školy (2A, 2B) našu školu reprezentovali Simona Kušnírová (1.B), Martin Mochňacký (1.A), Terézia Príhodová (septima) a Nina Mizeráková (septima). V silnej konkurencii žiaci obhájili svoje vedomosti a jazykové zručnosti, Simonka postúpila do Krajského kola. Za vzornú reprezentáciu školy im ĎAKUJEME

PK CJ

 

 

Za krásnu reprezentáciu školy ďakujeme Tomášovi Čorejovi z 3.B, ktorý sa nielen zúčastnil krajského kola Olympiády ľudských práv, ale v ňom aj zvíťazil.

Tomáš, ďakujeme a držíme palce v celoslovenskom kole.

 

 

V krásnych historických priestoroch Knižnice P.O. Hviezdoslava v Prešove sa uskutočnilo okresné kolo v prednese slovenskej povesti "ŠALIANSKY MAŤKO".

Naše gymnázium vzorne a úspešne reprezentoval Alex Kanderka zo sekundy A, ktorý sa umiestnil na 2. mieste.

Alex, srdečne blahoželáme!

 

20200128 083642   20200128 122530


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana