preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 09.04. 2018 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo finále okresného kola vo volejbale SŠ. V skupine narazili na kvalitné tímy a po výborných výkonoch celého tímu sme obsadili 1.miesto, čím sme postúpili do finále. Výsledky v skupine : GJAR – GK2 2:0, GJAR – SOŠ dopravná 2:0. Vo finále sme narazili na víťazov jednotlivých skupín a po výsledkoch : GJAR – Gymnázium sv. Moniky 2:0 , GJAR – SŠ Ľ. Podjavorinskej 2:0, GJAR –SPŠE 0:2 sme obsadili celkové pekné 2.miesto
K dosiahnutému výsledku chlapcom blahoželáme a za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme (foto).

obr20


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana