Aktivity predmetových komisií na máj a jún,
ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho
v školskom roku 2016/2017.
Máj 2017
- Účelové cvičenie pre žiakov 1. ročníka + V. OA T: 09. 05. 2017
Z: PK TSV
- Honba za pokladom – vedomostná súťaž spojená s prehliadkou mesta – žiaci 3. ročníka
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Monoková J. T: 09. 05. 2017
- Moderné metódy diaľkového prieskumu Zeme – prednáška katedry geografie UPJŠ v KE – 2. ročník T: 09. 05. 2017
Z: Mgr. Čech P.
- Klára a Berny – prednáška, beseda o výcviku psa spojená s praktickou ukážkou - I. OA, II. OA
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ. T: 09. 05. 2017
- Exkurzia a workshop BABADLO – III. OA, IV. OA T: 09. 05. 2017
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Divadelné predstavenie Eugen Onegin – DJZ Prešov - IV. A T: 09. 05. 2017
Z: Mgr. Bystrianska M.
- Návšteva Ekocentra – I. OA, II. OA T: 11. 05. 2017
Z: Mgr. Kazimírová Ľ., RNDr. Mackovjaková Z.
- Steel Park Košice – Technické múzeum - III. OA, IV. OA T: 11. 05. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D.
- Exkurzia Prešov – s anglickým výkladom – žiaci 1. ročníka T: 11. 05. 2017
Z: vyučujúce AJ1. ročníku
- Spadli sme z jahody alebo nás prešiel kôň – návšteva knižnice na Hlavnej ulici – prednáška, kvíz – žiaci 3. ročníka T: 11. 05. 2017
Z: Mgr. Vašková Ľ.
- Účelové cvičenie pre žiakov 2. ročníka T: 11. 05. 2017
Z: PK TSV
- Rozlúčka so štvrtákmi – PKO – všetci žiaci T: 12. 05. 2017
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Vyučovanie vo Francúzskej Aliancii – Košice – skupiny FJ II. A, II. B T: 16. 05. 2017
Z: Mgr. Bystrianska M.
- Účelové cvičenie pre žiakov I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA T: 18. 05. 2017
Z: PK TSV
- Dnes si dáme džez – výchovný džezový koncert – SCALA – 1. ročník, 3. ročník, I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA T: 22. 05. 2017
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Plavecký kurz – žiaci 2. ročníka T: 22. – 26. 05. 2017
Z: PK TSV
- Spadli sme z jahody alebo nás prešiel kôň – návšteva knižnice na Hlavnej ulici – prednáška, kvíz – žiaci 1. ročníka + V. OA T: 23. 05. 2017
Z: Mgr. Vašková Ľ.
- Návšteva knižnice Slniečko – II. OA T: 23. 05. 2017
Z: Mgr. Blašková M.
- Hodina v meste – I. OA, III. OA, IV. OA T: 23. 05. 2017
Z: PhDr. Mattová I.
- Prednášky s ekologickou tematikou pripravená v spolupráci s PU – 3. ročník
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková T: 23. – 24. 05. 2017
- Obchodovanie s ľuďmi – prednáška – žiaci 3. ročníka T: 23. – 24. 05. 2017
Z: Mgr. Petrovská Z.
- Ťapákovci – DAD – žiaci 1. ročníka, V. OA, IV. OA T: 24. 05. 2017
Z: Mgr. Mihaľáková N.
- Prevencia rakoviny prsníka – prednáška pre dievčatá 3. ročníka spojená s besedou
MUDr. Lešková Mária, PhD. T: 25. 05. 2017
- Projekt Môj región – prezentácie ročníkových prác žiakov 2. ročníka
Z: PK AJ
Jún 2017
- Medzinárodný deň detí na GJAR T: 01. 06. 2017
Z: PaedDr. Pavlovová T.ŽŠR
- Exkurzia Steel Park, Košice – I. OA T: 05. 06. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D., Mgr. Kazimírová Ľ.
- Exkurzia Praha-Terezín-Lidice T: 05. – 06. 06. 2017
Z: Mgr. Bessenyeiová D., PaedDr. Dudová Z., Mgr. Mihaľáková N.
- Splav Hornádu – II. B T: 07. 06. 2017
Z: Mgr. Pališčák R., PaedDr. Novosadová M.
- Exkurzia Pieniny – II. A T: 08. – 10. 06. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I., PhD., PhDr. Pončáková K.
- Spelling Bee – anglická súťaž v hláskovaní slov pre žiakov 1. ročníka T: 13. 06. 2017
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Vašková M.
- Exkurzia Pieninský národný park – žiaci 1. ročníka
Z: RNDr. Mergešová T.
- Exkurzia Bardejov – žiaci 1. ročníka
Z: RNDr. Mergešová T.
- Exkurzia Ekocentrum Sosna Družtevná pri Hornáde – exkurzia a kurz zameraný na vytvorenie jazierka s bylinkovou záhradkou – I. OA T: 26. 06. 2017
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD., Mgr. Kazimírová Ľ.
- Exkurzia Ekocentrum Sosna Družtevná pri Hornáde – exkurzia a kurz zameraný na vytvorenie jazierka s bylinkovou záhradkou – I. A T: 27. 06. 2017
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD., PaedDr. Kušnírová M.
- Kurz ochrany života a zdravia – žiaci 3. ročníka T: 27. – 29. 06. 2017
Z: Mgr. Tomčák P.