preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Aerobik fitness maratón II

 

Dňa 20.4.2016 sa na našej škole uskutočnil posledný z deviatich športových turnajov organizovaných nami v rámci programu „Nech sa nám netúlajú" (Nadácia Jednota COOP) a projektu „Škola – miesto pre oddych aj relax".

Na našej škole sme po vyučovaní zorganizovali Aerobik fitness maratón II.

V rámci „Raymanovho týždňa" na našej škole sa telocvičňou ozývali rytmy modernej hudby, ale aj salsy. Zacvičiť si prišli nielen dievčatá, ale aj ich vyučujúce. Všetci vydržali cvičiť počas celej doby maratónu, čo svedčí o ich výbornej kondícii. 
Atmosféra bola výborná a všetci sa poriadne zabávali. Foto TU.

Precvičovateľkám a všetkým zúčastneným ďakujeme.

Členovia PK telesnej výchovy a Martina Kušnírová

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana