preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

KomPrax - Kompetencie pre prax

 

Šikovným žiakom vo veku 15 až 17 rokov, ktorí majú chuť investovať do seba, rozvíjať sa a zároveň aj niečo realizovať a nebyť pasívny voči svojmu okoliu, triede, škole a podobne, ponúka IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže možnosť absolvovať školenie v rámci národného projektu KomPrax. Otvárajú sa posledné dve skupiny tento a budúci víkend v hoteli Činogv a v hoteli Biele Studničky (Dargov). Školenia trvajú tri víkendy.

Tento víkend 26. - 28. 9. 2014 sa otvára skupina PO1/MV27 a je v nej ešte 7 voľných miest.
Budúci víkend 3. - 5. 10. 2014 sa otvára skupina PO1/MV29 a je v nej ešte 16 voľných mies.t

Po druhom bloku dostanú žiaci finančný príspevok na malý projektový zámer v hodnote 200EUR/každý účastník. Projekt môžu realizovať v triede, škole, v komunite vo svojom okolí, ako sa rozhodnú. Po treťom záverečnom bloku získavajú akreditované osvedčenie/certifikát.

Všetky náklady spojené so školením hradí Iuventa (t.j. cestovné, stravu a ubytovanie).

Všetci odvážlivci sa môžu prihlásiť do databázy na adrese https://komprax.iuventa.sk/SitePages/Kompetencie%20pre%20prax.aspx alebo kontaktovať Mgr. Dagmaru Verešpejovú, ktorá je regionálnou odbornou riešiteľkou pre Prešovský kraj (kontaktné údaje: e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , mobil +421 917 402 521).

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov