preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

3. miesto na turnaji o Pohár Dekana FVT TUKE vo futsale SŠ

Dňa 11. 05. 2023 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo turnaja" O pohár Dekana FVT TUKE" vo futsale SŠ.

V konkurencii 16 družstiev z celého kraja naši chlapci po výborných výkonoch a po výsledkoch: GJAR – SPŠ stavebná PO 1:0 , GJAR – SPŠ strojnícka PO 2:3 , GJAR – Hotelová akadémia PO 1:0 obsadili chlapci 1. miesto v skupine a postúpili do boja o finále. V zápase o finále vo vyrovnanom a kvalitnom zápase tesne podľahli napokon celkovému víťazovi turnaja a po výsledku GJAR – ELBA PO 1: 2 im ostal posledný zápas o celkové 3. miesto, v ktorom s prehľadom zvíťazili a po výsledku GJAR – SOŠ technická PO 4:2 obsadili celkové pekné 3. miesto a priniesli si domov pekný pohár a bronzové medaily.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme. Video

IMG 20230511 124044

IMG 20230511 151510


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov