preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 25.11.2022 sa na našej škole konala matematicko-fyzikálna súťaž Náboj Junior. Súťažilo sa súčasne v 23 mestách na Slovensku a zároveň aj v Belgicku, Českej republike, vo Francúzsku, v Holandsku, v Chorvátsku, v Poľsku a v Španielsku.

Za pomoc pri organizácii súťaže ĎAKUJEME organizátorom (žiakom našej školy):

Jenčo Marek (IV.C), Lazorová Sophie (I.A), Kovaľ Matej (I.B), Kandera Krištof Max (I.B), Chovan Christián (I.C), Antol Timotej (I.C), Smolková Gabriela (I.C), Segľa Tomáš (I.C), Kríž Oliver (kvinta), Ištok Marek (kvinta), Beľušková Janka (II.A), Čopáková Melánia (II.A), Babjárová Sabína (II.A), Sopková Emília (II.A), Hricová Nina (II.A), Kovalík Jakub (septima), Sabol Patrik (septima), Kucháriková Tamara (septima), Cvik Filip (IV.C), Marinica Karol (oktáva)

a spoluorganizátorom: p. Samuel Randiak, p. Viera Kundľová.

Vďaka podpore sponzora Nadácie PO CAR sme mohli tento rok privítať až 22 súťažných tímov. Zúčastnené tímy tento rok neplatili štartovné, všetci účastníci mali zabezpečené občerstvenie a oceňovali sme nielen prvé 3 víťazné miesta, ale ceny sme odovzdali aj 4. a 5. tímu. Nadácii PO CAR ďakujeme za podporu a spoluprácu.

Ďakujeme aj Fakulte manažmentu, ekonomiky a obchodu Prešovskej univerzity v Prešove, firme Lear a firme Spinea, ktoré tiež venovalil vecné ceny víťazom.

Fotogaléria podujatia

 

P1090515 zmensena

 

Bližšie informácie o súťaži nájdete na stránke: https://junior.naboj.org/

Fotogaléria z priebehu súťaže: TU

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov