preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

FLORBALOVÝ TURNAJ prima - kvarta

V pondelok 24.10.2022 sme mali možnosť vidieť a hlavne zažiť "FLORBALOVÝ TURNAJ prima - kvarta" vo veľkej telocvični Gymnázia Jána Adama Raymana. Turnaja sa zúčastnili triedy, ktoré si vytvorili svoje tímy spolu s názvom. Už pri otvorení turnaja bolo cítiť napätie a túžbu po víťazstve.

Tím Prima si vytvoril pekné šance a s počtom päť strelených gólov obsadil 4.miesto. Medailovú 3. priečku s počtom stelených gólov trinásť, získal tím FBC Sekunda. O stupienok vyššie sa dostal tím Real Tercia, ktorý s počtom strelených gólov šestnásť, si vystrieľal 2.miesto. Ako najstarší a najskúsenejší tím s počtom strelených gólov dvadsaťtri, si víťazstvo vybojoval tím GAJDOŠ UNITED. Tento tím si na turnaj priviezol aj trénera a asistenta trénera ako aj celý realizačný tím, čo sa nepochybne podpísalo pod ich víťazstvo. Priebeh, ale aj kvalitné výkony hráčov si môžete pozrieť na tomto odkaze k videu.

 

Foto

plagat


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov