preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

IJSO (International Junior Science Olympiad) je vedomostná súťaž z fyziky, chémie a biológie, ktorá je určená pre žiakov s vekom do 16 rokov. Súťaž je unikátna tým, že každý súťažici musí preukázať vedomosti zo všetkých troch oblastí.

V 19. ročníku IJSO sa kvalifikovali na 1. výberové sústredenie z vyše 225 žiakov až dvaja žiaci našej školy:

1. miesto Alex Kanderka (kvarta A)

8. miesto Iveta Štefančínová (sekunda A)

 

Úspešne našu školu reprezentovali aj:

12. miesto Radovan Štefančín (sekunda A)

32. miesto Richard Prikler (tercia A)

 

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov