preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Cezpoľný beh (obvodné kolo)

V dňoch 30.9.2021 a 1. 10. 2021 sa družstvá dievčat a chlapcov našej školy zúčastnili obvodného kola v cezpoľnom behu.

Družstvo dievčat v zložení Jana Kantorisová 2.B (umiestnila sa na 2. mieste jednotlivcov), Karolína Kupcová Kvinta ( umiestnenie jednotlivcov 5. miesto) a Emma Freiwaldová Tercia ( umiestnenie jednotlivcov 14. miesto) obsadilo pekné 2. miesto .

Družstvo chlapcov v zložení Lukáš Kacvinský 2.C (umiestnenie jednotlivcov 5. miesto) , Ján Brajerčík 2.C (umiestnenie jednotlivcov 6. miesto) a Martin Ondáš 2.C (11.miesto) obsadilo pekné 3. miesto v konkurencii 12 škôl z Prešova.
Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov