preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Úspech v IJSO 2020

Z mimoriadneho úspechu sa tešia naše žiačky Aneta Štefančínová (sekunda) a Tamara Kucháriková (kvarta)! Boli vybrané medzi 12 postupujúcich žiakov Slovenska a získali tak šancu zabojovať v letnej príprave na medzinárodne kolo Olympiády mladých vedcov vo Frankfurte nad Mohanom.

Táto vedomostná súťaž z fyziky, chémie a biológie tento rok nemá celoslovenské kolo, namiesto toho, do kvalifikácie na medzinárodné kolo mohli žiaci postúpiť na základe domáceho experimentu a úspechov v iných súťažiach. Do samotného experimentovania sa zapojili traja žiaci našej školy: Aneta Štefančínová(sekunda), Alex Kanderka (sekunda) a Tamara Kucháriková (kvarta).

Výsledkovú listinu z domáceho experimentu, ktorá obsahuje zoznam postupujúcich na výberové sústredenie nájdete tu.  

Všetkým ďakujeme za reprezentáciu školy, tešíme sa z úspechu dievčat, fandíme im a želáme veľa nadšenia z vedeckého bádania!

PK biológie, chémie a fyziky


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana