preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

POĎAKOVANIE

Dňa 22.11.2019 sa na našej škole konala matematicko-fyzikálna súťaž Náboj JUNIOR. Súťaž prebehla súčasne v mnohých mestách (Slovenská republika, Česká republika, Poľská republika).

Za bezproblémový priebeh súťaže ĎAKUJEME organizátorom (žiakom našej školy):

Michal Vorobel (septima), Michal Jakubík (septima), Nina Mizeráková (septima), Emma Pásztorová (septima), Dávid Pásztor (IV.A), Filip Polák (IV.A), Adam Hendrichovský (IV.A), Tomáš Barica (kvinta), Vít Orlický (kvinta), Dávid Brodňanský (sexta), Paulína Dujavová (II.B), Maximilián Kohút (II.B), Lenka Kubanková (III.A), Klaudia Čechová (III.A), Juliána Kollárová (III.A), Kristína Bujňáková (III.A), Natália Semanová (III.B), Miroslava Stašková (III.B), Leonora Vaiti (III.B), Sára Tomášová (III.B)

a spoluorganizátorom: p. Martin Pašen, p. Viera Kundľová, p. Daniela Bučková.

Bližšie informácie o súťaži nájdete na stránke https://junior.naboj.org/.

Fotogaléria

                                                                                   Martina Kušnírová

P1050282

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana