preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 01. 10. 2019 sa družstvá dievčat a chlapcov našej školy zúčastnili obvodného kola v cezpoľnom behu.

Družstvo dievčat v zložení Diana Dopiriaková 1.B (v konkurencii 30 bežcov obsadila 7. miesto) , Soňa Majcherová 4.C (11. miesto) a Patrícia Spišiaková 3.A (16. miesto) obsadilo pekné 5. miesto v konkurencii 10 stredných škôl z Prešova.

Družstvo chlapcov v zložení Martin Hrabovecký 4.D (v konkurencii 39 bežcov obsadil 4. miesto) , Lukáš Očipa 3.C (5.miesto) a Adam Kalina 3.A (10.miesto) obsadilo pekné 2. miesto v konkurencii 13 stredných škôl z Prešova.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

Cezpoľný beh - dievčatá

Cezpoľný beh - chlapci


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana