preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

V dňoch 09. – 10. mája 2019 sa uskutočnili školské majstrovstvá Slovenská v hádzanej žiakov SŠ v Mestskej športovej hale v Galante, na ktorých súťažilo 7 družstiev jednotlivých krajov.

Družstvo chlapcov našej školy po výsledkoch: GJAR – SPŠ L. Novomeského Martin 25:14, GJAR – OA Hlohovec 13:15 postúpilo zo skupiny z 2. miesta do finálovej skupiny. Naši chlapci podali výborný tímový výkon na hranici svojich možností, v súbojoch s tímami, kde bolo veľa reprezentantov Slovenska.

Napriek veľmi silnej konkurencii celkov vybojovali pekné a cenné 3. miesto s výsledkami GJAR – OA Považská Bystrica 9:15, GJAR – Gymnázium Trebišov 13:12. Na turnaji v Galante v pozícii lídra a dirigenta tímu potvrdil svoje kvality Tomáš Fech, ktorý bol vyhlásený za najlepšieho hráča majstrovstiev Slovenska.

Chlapcom, ktorí v Galante dôstojne reprezentovali našu školu i celý Prešovský kraj, patrí vďaka a uznanie.

Fotogaléria

obr11


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana