preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 24. 10. 2018 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo obvodného kola vo futsale ZŠ.

Po výsledkoch: GJAR –ZŠ Bajkalská 1:0, GJAR – Hrabkov 2:0 , GJAR – Gymnázium sv. Mikuláša 6:0, GJAR – ZŠ Mukačevská 4:0, GJAR – ZŠ Mirka Nešpora 0:2 obsadili naši chlapci 2. miesto v skupine, bez postupu do finále.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

obr03


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana