preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Dňa 26. októbra 2018 sa v Košiciach konala matematická súťaž KOŠICKÝ MATBOJ 2018. Na 18. ročníku súťažilo spolu 51 tímov. Aj naša škola mala na súťaži zastúpenie.

Družstvo v zložení:

Emil Lelák (4.A), Michal Lelák (4.A), Dávid Pásztor (3.A), Michal Vorobel (sexta) - sa umiestnilo na výbornom 3. mieste.

 

 

Družstvo v zložení:

Zuzana Miškaňová (kvinta), Michal Jakubík (sexta), Emma Pásztorová (sexta), Alex Popovič (2.A) – sa umiestnilo na 20. mieste.                  

                                   

Výsledková listina súťaže. 

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.        

Vyučujúci matematiky

 

Dňa 24. 10. 2018 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo obvodného kola vo futsale ZŠ.

Po výsledkoch: GJAR –ZŠ Bajkalská 1:0, GJAR – Hrabkov 2:0 , GJAR – Gymnázium sv. Mikuláša 6:0, GJAR – ZŠ Mukačevská 4:0, GJAR – ZŠ Mirka Nešpora 0:2 obsadili naši chlapci 2. miesto v skupine, bez postupu do finále.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

obr03

 

Dňa 10. 10. 2018 sa v Prešove uskutočnil regionálny seminár projektu Rozhoduj o Európe, na ktorom žiaci stredných škôl simulovali rokovanie Rady Európskej únie. Akcie sa zúčastnili aj žiaci Gymnázia Jána Adama Raymana Tomáš Michalčin, Miroslav Mihalčin a Anton Matis, ktorý priamo postúpil na konečné zasadnutie orgánov EÚ v Brne.

Ďakujeme za reprezentáciu a gratulujeme!

Dňa 19. 10. 2018 sa konali Školské majstrovstvá okresu Prešov v zrýchlenom šachu, kde sme získali dve prvé miesta! Súťaž organizoval Prešovský krajský šachový zväz a tu sú výsledky:

V kategórii žiaci (stredná škola) sa na 1. mieste umiestnil Benjamin Kardis (sexta)

V kategórii žiačky (základná škola) sa na 1. mieste umiestnila Natália Ivanecká (tercia)

Výhercom blahoželáme, úprimne sa tešíme s nimi a želáme im veľa elánu pre túto hru.

V tomto školskom roku začíname realizovať  projekt  Erazmus+ KA229 pod názvom Posilňovanie európskej identity cez poznávanie kultúrneho dedičstva troch európskych regiónov (Šariš, Languedoc-Roussillon a Baden-Württemberg).

Cieľom dvojročného projektu je zorganizovať výmeny žiakov, zdokonaliť sa vo francúzskom jazyku, spoznať kultúrne a industriálne dedičstvo regiónov, v ktorých žijú projektoví partneri.

FOTO: Spoluautorky projektu na radnici u viceprimátora Štefana Kužmu na https://lnk.sk/vGL5.

 

PK Cj

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana