preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 6. 10. 2017 sa družstvá dievčat a chlapcov našej školy zúčastnili obvodného kola v cezpoľnom behu.

Družstvo dievčat v zložení Annamária Križovenská 4. D (v konkurencii 36 bežcov obsadila 4. miesto) , Klaudia Lorincová 3. D (17. miesto) a Bernadeta Petrušková 1. C (27. miesto) obsadilo pekné 5. miesto v konkurencii 12 stredných škôl z Prešova.

Družstvo chlapcov v zložení Lukáš Očipa 1.C (v konkurencii 45 bežcov obsadil 7. miesto) , Martin Hrabovecký 2.D (19.miesto) a Šimon Červeňak 2.D (30.miesto) obsadilo pekné 4. miesto v konkurencii 15 stredných škôl z Prešova.

V závere by som chcel vyzdvihnúť čin fair-play našej reprezentantky Bernadety Petruškovej z 1.C, ktorá počas behu pomohla inej bežkyni, ktorej počas behu prišlo zle, nehľadiac na svoje umiestnenie.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana