preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Majstrovstvá Slovenska v hádzanej dievčat SŠ

V dňoch 3.5.- 4.5. 2016 sa družstvo dievčat našej školy zúčastnilo majstrovstiev Slovenska v hádzanej SŠ v Michalovciach. Aj keď sme na majstrovstva vycestovali bez našej veľkej opory Táni Šutranovej, ktorá s nami žiaľ nemohla vycestovať, dievčatá cestovali s veľkým odhodlaním zabojovať o čo najlepší výsledok.

Hneď v prvom zápase proti minuloročným majsterkám Slovenska s Michaloviec sme žiaľ prišli aj o Patríciu Polákovú, ktorá sa nám v zápase zranila a museli sme vyhľadať chirurgické ošetrenie. Ale aj napriek oklieštenej zostave sa dievčatá nevzdávali a bojovali na veľmi kvalitne obsadenom turnaji až do posledného zápasu s veľkým nasadením a ukázali, že sú dobrá partia, za čo by som ich chcel pochváliť.

Aj keď v konečnom zúčtovaní sme obsadili 7. miesto, určite si dievčatá zaslúžia pochvalu a poďakovanie za vzornú reprezentáciu našej školy a kraja.

Na priblíženie atmosféry z majstrovstiev si môžete pozrieť foto.

 

 

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana