preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Raymanov medziročníkový volejbalový turnaj

 

Dňa 21. 4. 2016 sa na našej škole uskutočnil tradičný „Raymanov medziročníkový volejbalový turnaj", na ktorom si zmerali sily najlepší volejbalisti z jednotlivých ročníkov našej školy.

Po napínavých a bojovných výkonoch si tričká so športovým logom Gymnázia Jána Adama Raymana, o ktoré sa hralo, vybojoval výber 4. ročníka pred výberom 2. ročníka. Tretie miesto si vybojoval výber 3. ročníka a na 4. mieste sa umiestnil výber 1. ročníka, ktorý získal cenné skúsenosti do ďalších rokov.

Skvelú a bojovnú atmosféru si môžete vychutnať, keď si pozriete fotografie.

 

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana