preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Aerobik fitness maratón I

Dňa 10.12.2015 sa na našej škole uskutočnil piaty z deviatich nami organizovaných športových turnajov v rámci programu „Nech sa nám netúlajú“ (Nadácia Jednota COOP) a projektu „Škola – miesto pre oddych aj relax“.

Na našej škole sme po vyučovaní zorganizovali Aerobik fitness maratón I.

Kvalitne pripravené choreografie našich precvičovateliek poriadne rozprúdili krv všetkým zúčastneným. Telocvičňou sa ozývali rytmy modernej hudby, ale aj salsy. Všetky dievčatá vydržali cvičiť počas celej doby maratónu, čo svedčí o ich výbornej kondícii. :-)

Atmosféra bola výborná a všetci sa poriadne zabávali. Foto TU.

Precvičovateľkám a všetkým zúčastneným ďakujeme.

Členovia PK telesnej výchovy a Martina Kušnírová


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana