preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Staňte sa hosťovskou rodinou

 

Študentská organizácie AIESEC bude v priebehu mesiacov január až február organizovať projekt Educate Slovakia, v rámci ktorého budú v Prešove pôsobiť dvanásti zahraniční stážisti. Ich aktivity budú spočívať predovšetkým v prezentovaní svojej kultúry a vo vzdelávaní žiakov a študentov prešovských škôl.

V súvislosti s tým by sme chceli rodičom detí a žiakov ponúknuť možnosť stať sa hosťovskou rodinou, a teda poskytnúť ubytovanie danému zahraničnému stážistovi. Príležitosť poskytnúť ubytovanie stážistovi z inej krajiny prináša rodine, a predovšetkým deťom, mnoho benefitov a nových zážitkov, a to hlavne z hľadiska spoznávania novej kultúry či zlepšovania sa v cudzom jazyku.

Obohaťte svoje dieťa a rodinu o medzinárodný zážitok - staňte sa hosťovskou rodinou pre zahraničného stážistu, ktorý bude v Prešove pôsobiť na projekte EDUCATE SLOVAKIA :-) 

Registračný formulár: http://goo.gl/7dPidv

Informačný plagát

 

Za ochotu vopred ďakujem a želám pekný týždeň.
--
*S pozdravom / Best regards*

Bc. Michal Mitrík | Marketing Manager | AIESEC Prešov

m: +421917694852 | e: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. | aiesec.sk


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana