preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Ponuka Unicorn University - záujmové kurzy programovania

Firma Unicorn pripravila v spolupráci s vysokou školou Unicorn University záujmové kurzy programovania pre študentov, konkrétne Základy HTML a JavaScriptu a Programovanie webových aplikácií v Node.js.

Kurzy sú úplne zadarmo. Budú začínať počas tohtoročnej jesene, štart je možné prispôsobiť. Kurz by mal trvať 12 týždňov, výučba potom prebieha raz týždenne, to všetko plne online.

V prípade záujmu je potom možné dohovoriť nadväzujúce pokračovanie v podobe pokročilejšieho kurzu. Aj v prípade prvých kurzov sme ale flexibilní v tom, že keď lektor uvidí, že študenti problematiku poznajú alebo sú schopní sa jej rýchlo naučiť, môže pokračovať ďalej smerom k zložitejším veciam.

Podrobné informácie k obom kurzom sú dostupné tu na webe https://wecancode.cz/kurzy-stredni-skoly, (kontakt a možnosť prihlásiť sa na kurz).


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana