Fyzikálne úspechy našich žiakov v školskom roku 2019/2020
Aj v tomto školskom roku napriek pandémii koronavírusu boli naši žiaci mimoriadne úspešní vo fyzikálnych súťažiach. Srdečne im blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy!
matematicko-fyzikálna súťaž Náboj Junior
2. miesto – Tamara Kucháriková, Patrik Sabol, Jakub Kovalík, Eliška Výhonská (všetci kvarta A)
3. miesto– Martin Bartko (kvarta A), Dávid Ondrija (kvarta A), Marek Mihalko (tercia A), Timotej Suvák (tercia.A)
Fyzikálny náboj 2019
4. miesto - tím v zložení: Dávid Brodňanský (sexta A), Paulína Dujavová (sexta A), Martin Fedorko (II. A), Matej Korž (sexta A), Martin Kóša (I.A)
21. miesto - Jozef Bobot (septima A), Michal Jakubík (septima A), Nina Mizeráková (septima A), Dávid Pásztor (IV. A), Michal Vorobel (septima A)
39. miesto - Richard Čirč (IV. C), Miroslav Doucha (IV. B), Samuel Kohút (IV. D), Marek Mikloš (IV. A), Martin Ormoš (IV. C)
21. miesto - Matúš Klimko (sexta A)
Fyzikálna olympíáda, 61. ročník, kategória A
krajské kolo
2. miesto - Martin Ormoš (IV. C)
súťaž tímov - krajské kolo
4. miesto – Martin Fedorko (II. A), Martin Kóša (I. A), Karol Marinica (kvinta A)
9. miesto– Nina Mizeráková (septima A), Markus Plančár (septima A), Matej Korž (sexta A)
10. miesto – Martin Huk (septima A) – člen prešovsko-vranovského tímu
súťaž jednotlivcov
6. miesto – Martin Fedorko (II.A)
8. miesto – Karol Marinica (kvinta A)
4. miesto – Martin Kóša (I. A)
7. miesto – Nina Mizeráová (septima A)
18. miesto – Martin Huk (septima A)
20. miesto – Markus Plančár (septima A)
23. miesto – Matej Korž (sexta A)
multidisciplinárny prírodovedný online seminár LaBáK.net
kategória D
finále – Aneta Štefančínová (sekunda A)
11. miesto – Alex Kanderka (sekunda A)
kategória C
finále – Lukáš Soták (II. B)
6. miesto – Dávid Brodňanský (sexta A)
8. miesto - Dávid Šarišský (II. C)
9. miesto – Lenka Vargovčíková (sexta A)
11. miesto - Patrícia Potočňáková (sexta A)
11. miesto - Matej Korž (sexta.A))
35. ročník súťaže Fyzikálny korešpondenčný seminár (FKS)
1. časť, FKS B
1. miesto - Paulína Dujavová (II. B)
2. časť, FKS A
3. miesto - Paulína Dujavová (II. B)
celoslovenské kolo
3. miesto - tím Ampérky– Eliška Výhonská, Katarína Radačovská, Alica Bronieková (všetky kvarta A)
5. miesto - tím Elektróny – Soňa Kačmárová, Eliška Polohová, Tamara Kucháriková (všetky kvarta A)
súťažná prehliadka vedecko-technických projektov Festival vedy a techniky
úspešné umiestnenie v krajskom kole
tím Alex Kanderka, Miroslava Pramníková (obaja sekunda A)
tím Timothy Ján Fecko, Marek Jenčo (obaja I.C)
celoštátna súťaž prezentácií z časticovej fyziky CASCADE 2020
4. miesto Sandra Sušienková (septima A)
vedomostná súťaž z fyziky, chémie a biológie IJSO
finále na celoslovenskom kole – Aneta Štefančínová (sekunda A) a Tamara Kucháriková (kvarta A)