preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,

Dňa 12. februára 2020 sa v Historickej budove DJZ v Prešove odovzdávali ceny Športovec roka PSK 2019.

Gymnázium Jána Adama Raymana získalo ocenenie Najúspešnejšia stredná škola v pôsobnosti PSK za rok 2019 za úspechy dosiahnuté v širokej škále športových aktivít: bedmintone, florbale, volejbale, basketbale, hádzanej, ale aj stolnom tenise či cezpoľnom behu. Dvojčlenné družstvo bedmintonistov sa prebojovalo až do celoštátneho kola stredných škôl, kde obsadilo 5. miesto. Tím florbalistiek obsadil v celoštátnom kole 4. miesto. Na školských majstrovstvách Slovenska získal tím hádzanárov bronzové medaily.

K úspešným jednotlivcom, ktorí sú študentmi školy, patria aj majsterka Európy v 3D lukostreľbe Martina Pramníková, úspešná karatistka Michaela Bryndzová a nádejný hádzanár – talent roka do 20 rokov na Slovensku – Tomáš Fech.