preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 04. 02. 2020 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo obvodného kola vo volejbale SŠ.

Po výsledkoch: GJAR – SOŠ gastronómie a stravovania, Duklianska Prešov 2:0, GJAR – Gymnázium Konštantínova 2, Prešov 2:1, GJAR – SŠ Ľ. Podjavorinskej Prešov 2:0 obsadili naši chlapci 1. miesto v skupine a postupujú do finále.
Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme a držíme chlapcom prsty vo finále.

Fotogaléria

Družstvo - chlapci, volejbal


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana