preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 Škola bez nenávisti informuje

Ďakujeme rodičom, učiteľom a žiakom GJAR, ktorí sa zúčastnili I. interného auditu a vyplnili dotazníky v rámci programu "Škola bez nenávisti".

Na základe týchto výsledkov nám expertný tím napísal hodnotiacu správu s odporúčaniami, podľa ktorých v nasledujúcich dňoch vypracujeme akčný plán pre našu školu na obdobie január-december 2020. Počas tohto obdobia budeme informovať o všetkých aktivitách realizovaných v rámci tohto programu aj na stránkach našej školy.

Koordinátorka programu na GJAR bude o výsledkoch informovať Žiacku školskú radu, kolektív GJAR, Radu rodičov a v prípade záujmu Vám poskytne tieto výstupy, závery a odporúčania k nahliadnutiu.

Zuzana Petrovská (koordinátorka programu) a celý realizačný tím ŠBN


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana