Aktivity predmetových komisií na máj a jún, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2018/2019
po schválení na gremiálke dňa 06. 05. 2019.
Máj 2019
- Na bicykli do školy 2019 – študentská cykloakcia pre rozvoj cyklodopravy T: 02. 05. 2019
Z: Mgr. Petrovská Z.
- Návšteva knižnice – I. OA T: 03. 05. 2019
Z: Mgr. Bessenyeiová D.
- Rozlúčka so štvrtákmi – PKO – všetci žiaci T: 09. 05. 2019
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Exkurzia Aalen – Nemecko – výber žiakov T: 10. – 18. 05. 2019
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Šimkovičová M.
- Účelové cvičenie pre žiakov I. OA, II. OA, III. OA, IV. OA T: 13. 05. 2019
Z: Mgr. Pališčák R.
- Exkurzia Prešov s anglickým výkladom – 1. ročník a V. OA T: 13. 05. 2019
Z: PK AJ
- Šarišský hrad – Hradná cesta – zážitková výučba pre žiakov 2. ročníka a VI. OA
Z: Mgr. Kobulská J. T: 13. 05. 2019
- Obchodovanie s ľuďmi – 3. ročník a VII. OA T: 13. 05. 2019
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Účelové cvičenie pre žiakov 1. ročníka a V. OA T: 16. 05. 2019
Z: Mgr. Pališčák R.
- Sila ľudskosti – dokumentárny/životopisný film – I. OA, II. OA T: 16. 05. 2019
Z: Mgr. Papcunová Ľ.
- Honba za pokladom – 3. ročník a VII. OA T: 16. 05. 2019
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Monoková J.
- Exkurzia Tatr. Javorina – vysokohorská ekológia – výber žiakov T: 16. 05. 2019
Z: RNDr. Mergešová T.
- Plavecký výcvik pre žiakov 2. ročníka a VI. OA T: 20. – 24. 05. 2019
Z: Mgr. Majoroš B.
- The Onlines – div. predstavenie v anglickom jazyku – SCALA – všetci žiaci T: 20. 05. 2019
Z: Mgr. Vašková Ľ.
- FS Rozmarija – vystúpenie folklórneho súboru – PKO – všetci žiaci T: 21. 05. 2019
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- JA - Základy podnikania – aktivity školskej firmy – I. OA T: 22. – 23. 05. 2019
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Milujem svoje mesto – festival priateľstva a dobrovoľníckej pomoci – 1. ročník, IV. OA, V. OA
Z: Mgr. Papcunová Ľ. T: 22. 05. 2019
- Astrofyzika v planetáriu – 3. ročník a VII. OA T: 22. 05. 2019
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D.
- Učiteľ a študent – predstavenie o správnom nastavení učiteľa smerom k študentom a opačne – Divadlo Alexandra Duchnoviča - 1. ročník, II. OA, III. OA, IV. OA, V. OA T: 23. 05. 2019
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Film VLNA – 3. ročník a VII. OA T: 23. 05. 2019
Z: Mgr. Bessenyeiová D.
- Živá knižnica – beseda s africkými študentmi na Slovensku T: 23. 05. 2019
Z: Mgr. Bessenyeiová D.
- Deň detí – aktivity ŽŠR T: 31. 05. 2019
Z: PaedDr. Pavlovová T.
Jún 2019
- Exkurzia PIENAP – 1. ročník
Z: RNDr. Mergešová T.
- Exkurzia Anglicko – výber žiakov
Z: PhDr. Pončáková K.
- Prírodovedné múzeum Bardejov – 1. ročník
Z: RNDr. Mergešová T.
- Kurz ochrany života a zdravia – 3. ročník a VII. OA T: 25. – 27. 06. 2019
Z: Mgr. Tomčák P.