preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

V dňoch 6. 5. - 7. 5. 2019 florbalistky našej školy boli ako majstri kraja reprezentovať Prešovský kraj na majstrovstvách Slovenska v Spišskej Novej Vsi.

Prvý deň dievčatá hrali v skupine, kde po výsledkoch :GJAR – Dunajská Streda 5:1, GJAR – Trenčín 2:4, GJAR –Banská Bystrica 2:2 sme postúpili do finálovej skupiny z druhého miesta.

V semifinále sme sa stretli so Spišskou Novou Vsou (celkový víťaz turnaja), ktorá postúpila ako víťaz druhej skupiny. Po bojovnom výkone dievčat sme nakoniec podľahli súperovi 1:5.

V zápase o tretie miesto sme tiež bohužiaľ podľahli súperovi z Bratislavy 2:4 a tak sme obsadili celkové 4. miesto, čo je veľmi pekné umiestnenie vzhľadom na to, že každé mužstvo na turnaji bolo veľmi kvalitné a mohlo sa kľudne umiestniť na medailových priečkach.

Dievčatám blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a kraja.

Fotogaléria

obr12


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana