preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 11. 4. 2019 sa družstvo dievčat našej školy zúčastnilo finále krajského kola vo florbale SŠ, do ktorého sa prebojovali po víťazstve v okresnom kole v Prešove.

V krajskom kole sa stretlo 8 víťazných družstiev z jednotlivých okresov kraja. Po výsledkoch v skupine GJAR – Gymnázium Kukučínová Poprad 6:4, GJAR – Hotelová akadémia J. Anraščíka Bardejov 3:3, GJAR – Gymnázium SNP Spišská Stará Ves 14:0 sme z 1. miesta v skupine postúpili do finále, kde sme si zmerali sily s víťazom druhej skupiny a po výsledku GJAR – Gymnázium T. Vansovej Stará Ľubovňa 2:0 sme sa stali víťazmi krajského kola a postúpili sme na majstrovstvá Slovenska.

Za kvalitný bojovný výkon si naše dievčatá zaslúžia pochvalu a poďakovanie. K dosiahnutému výsledku dievčatám blahoželáme.

Fotogaléria

obr22

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana