preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 26. 9. 2018 sa družstvá dievčat a chlapcov našej školy zúčastnili obvodného kola v cezpoľnom behu.

Družstvo dievčat v zložení Emma Vojtková 3.B (v konkurencii 36 bežcov obsadila 10. miesto) , Patrícia Spišiaková 2.A (12. miesto) a Karolína Kubušová 2.B (15. miesto) obsadilo pekné 5. miesto v konkurencii 12 stredných škôl z Prešova.

Družstvo chlapcov v zložení Lukáš Očipa 2.C (v konkurencii 45 bežcov obsadil 3. miesto) , Martin Hrabovecký 3.D (11.miesto) a Richard Čirč 3.C (28.miesto) obsadilo pekné 3. miesto v konkurencii 15 stredných škôl z Prešova.
Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

 

 

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana