preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Medzitriedny volejbalový turnaj

 

V mesiacoch november a december 2013 sa na našej škole uskutočnil medzitriedny volejbalový turnaj, ktorého sa zúčastnilo 16 družstiev našej školy.

Po postupových bojoch zo skupín postúpili len víťazné družstva jednotlivých skupín (3. B, 4. A, 4. B a 4. C) do finále, ktoré sa uskutočnilo dňa 20. 12. 2013.

Po kvalitných zápasoch vo finále, pri  skvelej atmosfére (ktorú cítiť aj z fotografií), napokon prvenstvo z minulého roka obhájili žiaci 4. B triedy, 2. miesto obsadili žiaci 3. B, 3. miesto obsadili žiaci 4. C pred 4. A.

 


EduPage   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana